Dokąd dostarczamy?

Ze względu na specyfikę naszych produktów oraz politykę zachowania najwyższej jakości, korzystamy z transportu chłodniczego realizowanego naszymi samochodami oraz sprawdzonymi przewoźnikami.

Aktualnie dostarczamy na terenie całej Polski korzystając z różnych rozwiązań logistycznych uzależnionych od lokalizacji. Dostępne metody dostawy oraz kalkulacja kosztu przesyłki pojawią się po podaniu miasta i kodu pocztowego w koszyku lub podczas składania zamówienia.

Koszt DOstawy

W zależności od adresu dostępne są następujące metody dostawy:

Kurier chłodniczy DPD Food
Dostępne w wybranych aglomeracjach. Przesyłki transportowane są w standardowym opakowaniu pojazdami chłodniczymi, dostarczane w dni powszednie w godzinach dziennych.
25,00zł
Kurier chłodniczy nocny
Dostępne w około 6000 miejscowości na terenie całej Polski. Przesyłki transportowane są w standardowym opakowaniu pojazdami chłodniczymi, dostarczane „pod drzwi” w godzinach nocnych (podobnie jak typowe cateringi dietetyczne).
25,00zł
Kurier DPD
Dostępne w całej Polsce, gdy nie możemy zrealizować dostawy kurierem chłodniczym DPD Food ani własnym transportem. Przesyłki pakowane są w specjalne opakowania styropianowe wraz z wkładami chłodniczymi, dzięki czemu doskonale utrzymują temperaturę podczas standardowego transportu. Dostarczane w dni powszednie w godzinach dziennych.
25,00zł

Czas dostawy

Wysyłki z naszego magazynu realizowane są od poniedziałku do czwartku, następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia. Wynika to z konieczności odpowiedniego przygotowania paczek do transportu i uniknięcia magazynowania w firmach transportowych przez weekend.

W okresach świątecznych, przedłużonych weekendach itp. wysyłkę realizujemy w dni robocze zgodnie z powyższymi zasadami pod warunkiem, że następny dzień również jest dniem roboczym. Przykładowo, jeśli zamówienie zostało złożone w piątek a wtorek jest dniem wolnym od pracy, wysyłka zostanie zrealizowana we wtorek a dostarczona w środę.

Jeśli nie masz pewności, czy (lub kiedy) możemy zrealizować zamówienie do Twojej lokalizacji, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie przed zakupem. Możesz również spróbować złożyć zamówienie — podczas podawania danych do wysyłki nasz system zweryfikuje możliwość dostawy na podstawie podanego kodu pocztowego.